Voorjaarscompetitie 2019 twaalfde ronde

De eerste avond zonder bar. Er waren net genoeg tafels in de zaal en ergens in de gang werden drie externe partijen vooruit gespeeld.

Uitslagen groep A ronde 12
Wit Zwart Uitslag
Henk Enserink Rudolf van Velden 1/2
Willem Alpherts Raf Tjong-Akiet 1/2
Constantijn Dekker Ton van der Eyden 1-0
David Kips Frans Kerkhoff 0-1
Gerard Diependaal Roland Wastiaux 0-1
André van Rijn Pieter Kok 1/2
Mart Ran Johan Metz 1/2
Jacques Koolstra Rob van Slooten 0-1
Mick Vaassen Eugen Merkul 0-1
Harrie Boom(3) 1-0
Raymond Dernier(3) 0-1
Robert Schalekamp(3) 1/2
Harold van der Laan extern
Frank Steensma extern
Bram van der Vegt extern
Tim van Daalen extern
Uitslagen groep B ronde 12
Wit Zwart Uitslag
Peter de Haan Geert Renkema 1-0
Tom Kooij Cor Bergveld 0-1
Maarten Berg Ruut Keijzer 1-0
Jaap de Kreek Roald Vos 1-0
Hans Looman Raymond Altman 1/2
Peter Stolp Michael Jay 1-0
Rob Ansink Meindert Hofman 1-0
Dicky Hamming Michaël Klaversteijn 0-1
Martha van den Berg Ton de Steenwinkel 0-1
Wouter van Kooten Carin Giesen 0-1
Jan Koolstra Daan de Lange 1-0


Stand groep A na ronde 12 (25 april 2019)
Naam pt. score ipv TPR ovg GDRB extern afwezig
1 Rudolf van Velden 8 ( 9) 4,6 1874 0 (—-) 1 (2) ½ (1)
2 Willem Alpherts 8 6 ( 9) 4,8 1759 1 (–R-) 1 (2) 0 (0)
3 Ric Wieringa ( 8) 4,9 1772 0 (—-) ½ (1) (3)
4 Henk Enserink (10) 6,1 1795 0 (—-) 1 (2) 0 (0)
5 Constantijn Dekker (10) 5,7 1752 0 (—-) 1 (2) 0 (0)
6 Bram van der Vegt 7 4 ( 6) 2,3 1698 0 (—-) (3) (3)
7 Frans Kerkhoff 7 ( 7) 3,0 1711 ½ (–R-) (3) ½ (1)
8 Raf Tjong-Akiet 7 6 (10) 5,3 1695 0 (—-) 0 (0) 1 (2)
9 Ad Mank ( 6) 3,1 1837 0 (—-) 0 (0) 2 (6)
10 Roland Wastiaux ( 8) 6,2 1642 0 (—-) 1 (2) 1 (2)
11 Ton van der Eyden (10) 2,7 1700 0 (—-) 1 (2) 0 (0)
12 Ramon Kok 6 ( 6) 3,9 1714 0 (—-) ½ (1) 2 (5)
13 Alfred Vellekoop 6 ( 7) 3,1 1631 ½ (-D–) ½ (1) (3)
14 David Kips 6 ( 8) 4,6 1505 1 (-D–) 0 (0) (3)
15 Tim van Daalen ( 5) 2,1 1611 0 (—-) 1 (2) 2 (5)
16 Johan Metz 5 (11) 7,3 1589 0 (—-) ½ (1) 0 (0)
17 Gerard Diependaal 4 ( 9) 4,2 1549 0 (—-) 0 (0) (3)
18 André van Rijn ( 8) 3,4 1558 0 (—-) 0 (0) 2 (4)
19 Mart Ran 3 ( 7) 4,0 1556 0 (—-) (3) 1 (2)
20 Harold van der Laan 3 ( 7) 3,3 1539 0 (—-) (3) 1 (2)
21 Pieter Kok 5 5 (12) 5,4 1519 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
22 Frank Steensma 5 3 ( 8) 4,2 1489 ½ (-D–) (3) 0 (0)
23 Eugen Merkul 5 3 ( 8) 2,2 1484 0 (—-) 1 (2) 1 (2)
24 Robert Schalekamp 5 ( 7) 2,2 1477 1 (-D–) 1 (2) ½ (1)
25 Harrie Boom 5 3 ( 9) 4,1 1498 1 (-D–) 1 (2) 0 (0)
26 Mustafa Kemal Gülen ( 5) 2,6 1690 0 (—-) 0 (0) 2 (7)
27 Rob van Slooten 4 (11) 5,0 1476 ½ (-D–) 0 (0) 0 (0)
28 Raymond Dernier 4 ( 8) 4,1 1437 0 (-D–) 0 (0) (3)
29 Jacques Koolstra 1 ( 9) 4,3 1210 1 (-DR-) 0 (0) ½ (1)


Stand groep B na ronde 12 (25 april 2019)
Naam pt. score ipv TPR ovg GDRB extern afwezig
1 Mick Vaassen 9 8 (10) 5,7 1553 0 (—-) 1 (2) 0 (0)
2 Cor Bergveld 8 ( 9) 5,5 1528 0 (—-) 1 (2) ½ (1)
3 Geert Renkema 8 7 (11) 6,2 1422 1 (-D–) 0 (0) 0 (0)
4 Jos Hillebrand 4 ( 5) 2,0 1646 ½ (–R-) 1 (2) 2 (4)
5 Jaap de Kreek 7 5 ( 8) 5,9 1369 0 (—-) 1 (2) 1 (2)
6 Maarten Berg 7 6 (10) 5,4 1435 1 (-DR-) 0 (0) 0 (0)
7 Carin Giesen 5 ( 9) 4,2 1217 ½ (–R-) 0 (0) 1 (2)
8 Tom Kooij (10) 6,3 1335 0 (—-) 1 (2) 0 (0)
9 Peter Stolp (10) 6,4 1322 0 (—-) ½ (1) ½ (1)
10 Ruut Keijzer (12) 6,7 1344 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
11 Hans Looman (12) 6,7 1298 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
12 Michaël Klaversteijn 6 3 ( 5) 2,6 1337 1 (–R-) 0 (0) 2 (6)
13 Jan Koolstra 6 5 (10) 5,9 1344 1 (-DR-) 0 (0) 0 (0)
14 Raymond Altman 6 4 ( 8) 4,4 1340 0 (—-) ½ (1) (3)
15 Roald Vos 6 4 ( 8) 3,7 1285 0 (—-) 0 (0) 2 (4)
16 Jos Kraay 6 4 ( 8) 4,3 1167 0 (—-) 0 (0) 2 (4)
17 Ton de Steenwinkel 6 ( 7) 3,3 1143 ½ (–R-) 0 (0) 2 (4)
18 Meindert Hofman 6 ( 8) 4,2 1247 1 (–R-) 1 (2) ½ (1)
19 Wouter van Kooten 5 (11) 5,5 1215 0 (—-) 0 (0) ½ (1)
20 Michael Jay 5 3 ( 7) 2,0 1043 0 (—-) 0 (0) 2 (5)
21 Peter de Haan 4 2 ( 2) 1,3 1711 0 (—-) 0 (0) 2 (X)
22 Martha van den Berg 4 4 (12) 4,0 1029 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
23 Rob Ansink (12) 4,2 1005 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
24 Dicky Hamming 2 (11) 1,6 794 0 (—-) 0 (0) ½ (1)
25 Daan de Lange 1 ½ (11) 3,6 673 0 (—-) 0 (0) ½ (1)
Ratingstand groep A na ronde 12
Naam intra verw p-v
1 Ton van der Eyden 2,7 2,8
2 Bram van der Vegt 4 2,3 1,7
3 Frans Kerkhoff 3,0 1,5
4 Eugen Merkul 3 2,2 0,8
5 Tim van Daalen 2,1 0,4
Ratingstand groep B na ronde 12
Naam intra verw p-v
1 Michael Jay 3 2,0 1,0
2 Carin Giesen 5 4,2 0,8
3 Michaël Klaversteijn 3 2,6 0,4
4 Roald Vos 4 3,7 0,3
5 Ton de Steenwinkel 3,3 0,2

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.