Voorjaarscompetitie 2018 twaalfde ronde

EsPion 1 won ruimschoots van Almere 3. In de B-groep nam Johan Metz de leiding weer over van André van Rijn.

Uitslagen groep A ronde 12
Wit Zwart Uitslag
Tim van Daalen Ad Mank 1-0
Harold van der Laan Alfred Vellekoop 1-0
Frank Steensma Ramon Kok 0-1
Ton van der Eyden Harrie Boom 0-1
Raf Tjong-Akiet Bram van der Vegt 0-1
Raymond Altman Jan Koolstra 1-0
Pieter Kok Gerard Diependaal 1-0
Robert Schalekamp David Kips 1-0
Willem Alpherts extern
Dick van der Eijk extern
Vincent van den Eijnde extern
Henk Enserink extern
Ron van Leeuwen extern
Rudolf van Velden extern
Roland Wastiaux extern
Léon de Zwart extern
Uitslagen groep B ronde 12
Wit Zwart Uitslag
André van Rijn Jacques Koolstra 0-1
Tonny Wagenaar Johan Metz 0-1
Pieter Schonagen Mick Vaassen 1/2
Jos Hillebrand Ruut Keijzer 0-1
Michaël Klaversteijn Jan Fikkens 0-1
Cor Bergveld Geert Renkema 1/2
Meindert Hofman Tom Kooij 1-0
Roald Vos Adrian Besseling 0-1
Wouter van Kooten Hans Looman 1-0
Carin Giesen Rob Ansink 0-1
Dicky Hamming Eugen Merkul 0-1
Martha van den Berg Jos Kraay 1/2
Ton de Steenwinkel(R) 1/2


Stand groep A na ronde 12 (19 april 2018)
Naam pt. score ipv TPR ovg GDRB extern afwezig
1 Henk Enserink 6 ( 7) 4,0 1907 0 (—-) (3) 1 (2)
2 Roland Wastiaux 8 6 ( 8) 5,8 1863 0 (—-) (3) ½ (1)
3 Tim van Daalen 7 4 ( 5) 1,0 1895 0 (—-) 1 (2) 2 (5)
4 Harold van der Laan 7 ( 7) 3,3 1728 0 (—-) 1 (2) (3)
5 Ramon Kok 7 6 (10) 6,1 1687 0 (—-) 0 (0) 1 (2)
6 Vincent van den Eijnde 3 ( 4) 3,2 1879 0 (—-) (3) 2 (5)
7 Constantijn Dekker 4 ( 7) 3,7 1678 0 (—-) 1 (2) (3)
8 Willem Alpherts ( 8) 4,8 1658 0 (—-) ½ (1) (3)
9 Raymond Dernier ( 8) 4,8 1641 0 (—-) ½ (1) (3)
10 Ad Mank ( 8) 4,2 1684 ½ (–R-) 0 (0) (3)
11 Harrie Boom 5 ( 9) 4,5 1626 0 (—-) 1 (2) ½ (1)
12 Alfred Vellekoop (10) 2,6 1700 0 (—-) 1 (2) 0 (0)
13 Mart Ran 6 3 ( 5) 3,0 1644 0 (—-) 1 (2) 2 (5)
14 Ron van Leeuwen 6 ( 6) 3,0 1746 0 (—-) ½ (1) 2 (5)
15 Rudolf van Velden 6 ( 9) 6,5 1648 0 (—-) (3) 0 (0)
16 Ric Wieringa 6 3 ( 6) 3,6 1580 0 (—-) (3) (3)
17 Frans Kerkhoff ( 5) 2,4 1586 0 (—-) 1 (2) 2 (5)
18 Frank Steensma (10) 3,8 1607 0 (—-) 1 (2) 0 (0)
19 Pieter Kok (10) 4,0 1525 0 (—-) 1 (2) 0 (0)
20 Rob van Slooten ( 8) 4,3 1502 0 (—-) 0 (0) 2 (4)
21 Ton van der Eyden 5 4 (10) 3,7 1542 0 (—-) 1 (2) 0 (0)
22 Gerard Diependaal 5 ( 9) 3,7 1487 0 (—-) 0 (0) (3)
23 Dick van der Eijk 1 ( 1) 0,9 2296 0 (—-) (3) 2 (8)
24 Raf Tjong-Akiet 4 (11) 7,6 1481 0 (—-) 0 (0) ½ (1)
25 David Kips (10) 5,9 1439 0 (—-) 0 (0) 1 (2)
26 Jan Koolstra (10) 2,6 1489 0 (—-) 0 (0) 1 (2)
27 Robert Schalekamp 3 ( 9) 3,9 1431 0 (—-) (3) 0 (0)
28 Raymond Altman 2 ( 7) 2,4 1353 0 (—-) (3) 1 (2)
29 Bram van der Vegt 4 3 (10) 4,4 1436 0 (—-) 1 (2) 0 (0)
30 Marcel Kusse 3 0 ( 1) 0,4 1243 0 (—-) 1 (2) 2 (9)


Stand groep B na ronde 12 (19 april 2018)
Naam pt. score ipv TPR ovg GDRB extern afwezig
1 Johan Metz 7 ( 9) 6,0 1636 0 (—-) (3) 0 (0)
2 André van Rijn 8 ( 9) 6,3 1574 0 (—-) 0 (0) (3)
3 Jacques Koolstra 8 ( 9) 5,5 1578 ½ (–R-) 0 (0) 1 (2)
4 Ruut Keijzer 5 ( 7) 2,4 1534 0 (—-) ½ (1) 2 (4)
5 Mick Vaassen 6 ( 9) 5,5 1495 0 (—-) (3) 0 (0)
6 Tonny Wagenaar (12) 5,9 1449 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
7 Jan Fikkens 7 ( 9) 5,1 1366 0 (—-) (3) 0 (0)
8 Meindert Hofman 7 7 (12) 6,7 1354 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
9 Jos Hillebrand ( 8) 3,3 1425 0 (—-) (3) ½ (1)
10 Cor Bergveld 5 ( 9) 5,4 1469 0 (—-) (3) 0 (0)
11 Geert Renkema (12) 6,9 1370 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
12 Adrian Besseling 6 4 ( 7) 3,6 1340 0 (—-) 0 (0) 2 (5)
13 Jaap de Kreek 6 4 ( 8) 5,2 1372 ½ (–R-) 1 (2) ½ (1)
14 Eugen Merkul 6 4 ( 8) 5,3 1267 0 (—-) 0 (0) 2 (4)
15 Michaël Klaversteijn 6 4 ( 8) 3,8 1363 ½ (–R-) 0 (0) (3)
16 Wouter van Kooten 6 6 (12) 7,2 1217 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
17 Roald Vos 6 6 (12) 5,0 1312 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
18 Hans Looman (10) 6,0 1213 0 (—-) 0 (0) 1 (2)
19 Tom Kooij ( 8) 5,4 1195 0 (—-) 0 (0) 2 (4)
20 Jos Kraay ( 8) 5,0 1125 ½ (–R-) 0 (0) (3)
21 Carin Giesen 5 3 ( 8) 2,6 1207 0 (—-) 0 (0) 2 (4)
22 Michael Jay 5 2 ( 6) 2,1 998 0 (—-) 1 (2) 2 (4)
23 Pieter Schonagen ( 4) 1,6 1337 0 (—-) 0 (0) 2 (8)
24 Rob Ansink 3 (10) 3,7 1039 1 (–R-) 0 (0) ½ (1)
25 Henk Plantfeber 4 2 ( 3) 2,0 1547 0 (—-) 0 (0) 2 (9)
26 Roberto Kok 4 2 ( 3) 1,5 1518 0 (—-) 0 (0) 2 (9)
27 Martha van den Berg 4 4 (12) 3,1 1077 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
28 Peter de Haan ( 4) 2,4 1110 0 (—-) 0 (0) 2 (8)
29 Ton de Steenwinkel 3 (11) 4,4 979 ½ (–R-) 0 (0) 0 (0)
30 Madoc van Zalk 2 0 ( 1) 0,2 600 0 (—-) 0 (0) 2 (X)
31 Dicky Hamming (12) 1,1 816 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
Ratingstand groep A na ronde 12
Naam intra verw p-v
1 Tim van Daalen 4 1,0 3,0
2 Alfred Vellekoop 2,6 2,9
3 Harold van der Laan 3,3 1,2
4 Jan Koolstra 2,6 0,9
5 Frank Steensma 3,8 0,7
Ratingstand groep B na ronde 12
Naam intra verw p-v
1 Ruut Keijzer 5 2,4 2,6
2 Roald Vos 6 5,0 1,0
3 Martha van den Berg 4 3,1 0,9
4 Pieter Schonagen 1,6 0,9
5 Carin Giesen 3 2,6 0,4