Voorjaarscompetitie 2017 ronde twaalf

EsPion 1 sloot het seizoen af met winst.
De degradatiezone in de A-groep lijkt steeds breder te worden.

Uitslagen groep A ronde 12
Wit Zwart Uitslag
Raf Tjong-Akiet Willem Alpherts 1/2
Constantijn Dekker Ad Mank 0-1
Frank Steensma Harrie Boom 1/2
Jacques Koolstra Frans Kerkhoff 0-1
Robert Schalekamp Ric Wieringa 1/2
Mart Ran Raymond Dernier 0-1
Ton van der Eyden Cor Bergveld 1/2
Bram van der Vegt Gerard Diependaal 1-0
David Kips Pieter Kok 1-0
Raymond Altman Tim van Daalen 1/2
Roland Wastiaux extern
Rudolf van Velden extern
Dick van der Eijk extern
Henk Enserink extern
Vincent van den Eijnde extern
Léon de Zwart extern
Eric Junge extern
Pieter Pelleboer extern
Uitslagen groep B ronde 12
Wit Zwart Uitslag
Pieter Schonagen Friso van der Geest 0-1
Geert Renkema Jaap de Kreek 1/2
Alfred Vellekoop Tom Kooij 0-1
Michaël Klaversteijn Jan Fikkens 1-0
Jos Hillebrand Hans Looman 0-1
Mick Vaassen Roald Vos 1-0
Tonny Wagenaar Martha van den Berg 1-0
Dicky Hamming Jos Kraay 0-1
Carin Giesen Ton de Steenwinkel 0-1


Stand groep A na ronde 12 (13 april 2017)
Naam pt. score ipv TPR ovg GDRB extern afwezig
1 Roland Wastiaux 7 ( 9) 6,5 1907 0 (—-) (3) 0 (0)
2 Rudolf van Velden ( 8) 5,5 1829 0 (—-) (3) ½ (1)
3 Willem Alpherts ( 8) 3,8 1846 0 (—-) 1 (2) 1 (2)
4 Ad Mank ( 8) 4,5 1729 ½ (–R-) 0 (0) (3)
5 Raf Tjong-Akiet 7 (11) 4,5 1774 0 (—-) 0 (0) ½ (1)
6 Frank Steensma 7 ( 8) 4,5 1574 1 (-D–) (3) 0 (0)
7 Dick van der Eijk 3 ( 5) 4,0 1785 0 (—-) (3) 2 (4)
8 Constantijn Dekker 4 ( 7) 2,5 1695 ½ (–R-) ½ (1) (3)
9 Frans Kerkhoff ( 8) 4,5 1656 ½ (–R-) (3) 0 (0)
10 Henk Enserink 5 ( 9) 4,6 1701 0 (—-) (3) 0 (0)
11 Harrie Boom 5 ( 9) 4,4 1654 0 (—-) (3) 0 (0)
12 Ron van Leeuwen 6 ( 4) 2,2 1687 0 (—-) (3) 2 (5)
13 Ric Wieringa 6 4 ( 8) 3,5 1618 0 (—-) ½ (1) (3)
14 Bram van der Vegt 6 ( 9) 3,5 1616 0 (—-) 1 (2) ½ (1)
15 Robert Schalekamp 6 (10) 3,6 1528 1 (-D–) ½ (1) 0 (0)
16 Raymond Dernier ( 9) 6,1 1563 0 (-D–) 0 (0) 1 (2)
17 Jacques Koolstra (10) 3,8 1547 0 (—-) 0 (0) 1 (2)
18 David Kips ( 6) 2,9 1539 1 (-D–) 0 (0) 2 (5)
19 Pieter Kok 5 ( 9) 5,5 1497 0 (—-) (3) 0 (0)
20 Ton van der Eyden 5 ( 9) 3,8 1517 0 (—-) ½ (1) 1 (2)
21 Mart Ran ( 8) 5,0 1443 0 (—-) (3) ½ (1)
22 Gerard Diependaal 3 (10) 5,0 1389 1 (-D–) 0 (0) ½ (1)
23 Henk Plantfeber 4 2 ( 3) 1,9 1676 0 (—-) 0 (0) 2 (9)
24 Rob van Slooten 4 2 ( 3) 1,7 1669 0 (—-) 0 (0) 2 (9)
25 Cor Bergveld 4 (11) 3,9 1418 0 (—-) ½ (1) 0 (0)
26 Raymond Altman 4 2 ( 7) 2,8 1377 0 (-D–) 1 (2) 1 (2)


Stand groep B na ronde 12 (13 april 2017)
Naam pt. score ipv TPR ovg GDRB extern afwezig
1 Friso van der Geest 10 (10) 3,5 1617 0 (–R-) 0 (0) ½ (1)
2 Jaap de Kreek 8 ( 9) 5,6 1554 ½ (–R-) 1 (2) 0 (0)
3 Tim van Daalen 4 ( 6) 3,4 1419 1 (-D–) ½ (1) 2 (4)
4 Alfred Vellekoop (10) 7,6 1469 0 (—-) ½ (1) ½ (1)
5 Geert Renkema ( 9) 6,1 1342 (-D–) 0 (0) ½ (1)
6 Eugen Merkul 7 6 (10) 6,7 1328 0 (—-) 0 (0) 1 (2)
7 Tom Kooij 7 6 (10) 5,6 1383 0 (—-) 1 (2) 0 (0)
8 Michaël Klaversteijn 7 7 (12) 6,0 1384 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
9 Tonny Wagenaar 5 ( 9) 5,6 1281 0 (—-) 0 (0) (3)
10 Jos Kraay 5 ( 9) 3,2 1389 0 (—-) 0 (0) (3)
11 Mick Vaassen (10) 6,3 1342 0 (—-) 1 (2) 0 (0)
12 Hans Looman (12) 6,1 1305 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
13 Jan Fikkens 4 ( 8) 3,8 1334 (-DR-) 1 (2) 0 (0)
14 Ruut Keijzer 6 ( 9) 5,4 1258 0 (—-) 1 (2) ½ (1)
15 Jan Koolstra ( 7) 4,5 1303 0 (—-) 0 (0) 2 (5)
16 Pieter Schonagen ( 7) 3,3 1194 0 (—-) 0 (0) 2 (5)
17 Roald Vos 5 (11) 5,4 1220 0 (—-) 0 (0) ½ (1)
18 Solaiman Arouss 4 ( 9) 2,9 1117 0 (—-) 0 (0) (3)
19 Jos Hillebrand 3 ( 7) 5,5 1167 0 (—-) 1 (2) (3)
20 Ton de Steenwinkel 5 ( 9) 5,3 1051 0 (—-) 0 (0) (3)
21 Ans Kalkman 5 2 ( 7) 1,1 977 1 (–R-) 0 (0) 2 (4)
22 Carin Giesen 2 ( 7) 3,5 1018 ½ (-D–) 0 (0) 2 (4)
23 Peter de Haan 4 2 ( 6) 2,4 1192 0 (—-) 0 (0) 2 (6)
24 Rob Ansink 4 2 ( 6) 2,3 1057 0 (-D–) 0 (0) 2 (5)
25 Martha van den Berg 4 4 (12) 2,7 1062 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
26 John Bootsman 3 1 ( 6) 2,3 838 0 (—-) 0 (0) 2 (6)
27 Dicky Hamming 1 ½ (11) 1,7 660 0 (—-) 0 (0) ½ (1)
Ratingstand groep A na ronde 12
Naam intra verw p-v
1 Raf Tjong-Akiet 7 4,5 2,5
2 Constantijn Dekker 4 2,5 1,5
3 Ad Mank 4,5 1,0
4 Bram van der Vegt 3,5 1,0
5 Robert Schalekamp 3,6 0,9
Ratingstand groep B na ronde 12
Naam intra verw p-v
1 Friso van der Geest 3,5 6,0
2 Jos Kraay 5 3,2 1,8
3 Martha van den Berg 4 2,7 1,3
4 Solaiman Arouss 4 2,9 1,1
5 Ans Kalkman 2 1,1 0,9