Voorjaarscompetitie 2017 ronde tien

Roland Wastiaux en Willem Alpherts gaan aan de leiding in groep A, op de voet gevolgd door Raf Tjong-Akiet. In groep B blijft Friso van der Geest ruim voorstaan.

Uitslagen groep A ronde 10
Wit Zwart Uitslag
Constantijn Dekker Dick van der Eijk 0-1
Roland Wastiaux Raf Tjong-Akiet 1/2
Ton van der Eyden Rudolf van Velden 0-1
Bram van der Vegt Henk Enserink 0-1
Robert Schalekamp Ad Mank 0-1
Raymond Dernier Ric Wieringa 1-0
Raymond Altman Cor Bergveld 1/2
David Kips Gerard Diependaal 1-0
Rob van Slooten Jaap de Kreek 1-0
Willem Alpherts extern
Ron van Leeuwen extern
Pieter Kok extern
Frans Kerkhoff extern
Harrie Boom extern
Frank Steensma extern
Mart Ran extern
Marcel Kusse(R) 1/2
Uitslagen groep B ronde 10
Wit Zwart Uitslag
Friso van der Geest Jan Fikkens 1-0
Michaël Klaversteijn Geert Renkema 0-1
Alfred Vellekoop Jos Kraay 1-0
Tom Kooij Mick Vaassen 0-1
Eugen Merkul Hans Looman 1-0
Roald Vos Tonny Wagenaar 1-0
Ruut Keijzer Martha van den Berg 1-0
Rob Ansink Carin Giesen 1-0
Ton de Steenwinkel Dicky Hamming 1/2
Ans Kalkman(R) 1-0


Stand groep A na ronde 10 (30 maart 2017)
Naam pt. score ipv TPR ovg GDRB extern afwezig
1 Willem Alpherts 7 5 ( 6) 2,9 1975 0 (—-) 1 (2) 1 (2)
2 Roland Wastiaux 7 6 ( 8) 5,8 1881 0 (—-) 1 (2) 0 (0)
3 Raf Tjong-Akiet 6 ( 9) 3,7 1800 0 (—-) 0 (0) ½ (1)
4 Dick van der Eijk 6 3 ( 4) 3,3 1874 0 (—-) 1 (2) 2 (4)
5 Constantijn Dekker 6 4 ( 6) 2,2 1769 ½ (–R-) ½ (1) 1 (2)
6 Rudolf van Velden 6 ( 7) 5,1 1754 0 (—-) 1 (2) ½ (1)
7 Henk Enserink 6 5 ( 8) 4,1 1756 0 (—-) 1 (2) 0 (0)
8 Ron van Leeuwen ( 4) 2,2 1687 0 (—-) (3) (3)
9 Ad Mank ( 6) 3,4 1646 ½ (–R-) 0 (0) (3)
10 Frank Steensma 3 ( 6) 3,5 1516 1 (-D–) (3) 0 (0)
11 Pieter Kok 5 ( 7) 4,3 1575 0 (—-) (3) 0 (0)
12 Frans Kerkhoff 5 3 ( 6) 3,1 1657 ½ (–R-) (3) 0 (0)
13 Harrie Boom 5 ( 7) 3,5 1608 0 (—-) (3) 0 (0)
14 Jacques Koolstra 5 ( 9) 3,5 1574 0 (—-) 0 (0) ½ (1)
15 Robert Schalekamp 5 ( 8) 3,0 1506 1 (-D–) ½ (1) 0 (0)
16 Raymond Dernier ( 7) 4,9 1540 0 (-D–) 0 (0) 1 (2)
17 Bram van der Vegt ( 8) 3,1 1580 0 (—-) 1 (2) 0 (0)
18 Ton van der Eyden 3 ( 7) 2,7 1572 0 (—-) ½ (1) 1 (2)
19 Ric Wieringa ( 6) 2,3 1589 0 (—-) ½ (1) (3)
20 David Kips ( 4) 2,0 1500 1 (-D–) 0 (0) 2 (5)
21 Mart Ran 4 2 ( 6) 3,8 1464 0 (—-) (3) ½ (1)
22 Henk Plantfeber ( 2) 1,3 1725 0 (—-) 0 (0) 2 (8)
23 Raymond Altman ( 5) 1,7 1429 0 (-D–) 1 (2) 1 (2)
24 Gerard Diependaal 2 ( 8) 3,9 1357 1 (-D–) 0 (0) ½ (1)
25 Rob van Slooten 3 1 ( 2) 1,3 1486 0 (—-) 0 (0) 2 (8)
26 Cor Bergveld 3 ( 9) 3,3 1373 0 (—-) ½ (1) 0 (0)


Stand groep B na ronde 10 (30 maart 2017)
Naam pt. score ipv TPR ovg GDRB extern afwezig
1 Friso van der Geest 8 ( 8) 2,7 1617 0 (–R-) 0 (0) ½ (1)
2 Geert Renkema 7 5 ( 7) 5,0 1398 (-D–) 0 (0) ½ (1)
3 Jaap de Kreek 5 ( 7) 4,3 1551 ½ (–R-) 1 (2) 0 (0)
4 Tim van Daalen ( 5) 3,0 1412 1 (-D–) ½ (1) (3)
5 Alfred Vellekoop ( 8) 6,1 1503 0 (—-) ½ (1) ½ (1)
6 Jan Fikkens 4 ( 6) 3,1 1417 (-DR-) 1 (2) 0 (0)
7 Michaël Klaversteijn 6 6 (10) 5,2 1380 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
8 Jos Kraay 4 ( 7) 1,9 1471 0 (—-) 0 (0) (3)
9 Mick Vaassen ( 8) 5,1 1346 0 (—-) 1 (2) 0 (0)
10 Eugen Merkul 5 ( 9) 6,3 1278 0 (—-) 0 (0) ½ (1)
11 Jan Koolstra 5 3 ( 6) 3,8 1305 0 (—-) 0 (0) 2 (4)
12 Tom Kooij 5 4 ( 8) 4,7 1286 0 (—-) 1 (2) 0 (0)
13 Ruut Keijzer 5 4 ( 8) 4,8 1259 0 (—-) 1 (2) 0 (0)
14 Hans Looman 5 5 (10) 5,5 1245 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
15 Roald Vos 5 ( 9) 4,7 1224 0 (—-) 0 (0) ½ (1)
16 Solaiman Arouss 5 4 ( 8) 2,6 1154 0 (—-) 0 (0) 1 (2)
17 Pieter Schonagen ( 5) 2,1 1228 0 (—-) 0 (0) 2 (5)
18 Tonny Wagenaar 3 ( 7) 3,8 1256 0 (—-) 0 (0) (3)
19 Jos Hillebrand 2 ( 5) 3,8 1164 0 (—-) 1 (2) (3)
20 Ans Kalkman 2 ( 6) 1,0 1004 1 (–R-) 0 (0) (3)
21 Rob Ansink 4 2 ( 5) 2,1 1075 0 (-D–) 0 (0) 2 (4)
22 Martha van den Berg 4 4 (10) 2,6 1082 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
23 Peter de Haan 4 2 ( 6) 2,4 1192 0 (—-) 0 (0) 2 (4)
24 Carin Giesen 1 ( 5) 2,1 1000 ½ (-D–) 0 (0) 2 (4)
25 Ton de Steenwinkel 3 ( 7) 3,8 937 0 (—-) 0 (0) (3)
26 John Bootsman 3 1 ( 6) 2,3 838 0 (—-) 0 (0) 2 (4)
27 Dicky Hamming 1 ½ ( 9) 1,5 671 0 (—-) 0 (0) ½ (1)
Ratingstand groep A na ronde 10
Naam intra verw p-v
1 Raf Tjong-Akiet 6 3,7 2,3
2 Constantijn Dekker 4 2,2 1,8
3 Jacques Koolstra 3,5 1,0
4 Robert Schalekamp 3,0 0,5
5 Bram van der Vegt 3,1 0,4
Ratingstand groep B na ronde 10
Naam intra verw p-v
1 Friso van der Geest 2,7 4,8
2 Jos Kraay 4 1,9 2,1
3 Solaiman Arouss 4 2,6 1,4
4 Martha van den Berg 4 2,6 1,4
5 Ans Kalkman 2 1,0 1,0