Voorjaarscompetitie 2017 ronde elf

Topduels in beide groepen. Roland Wastiaux en Friso van der Geest versloegen hun naaste concurrenten, respectievelijk Willem Alpherts en Geert Renkema, en hebben afstand genomen.

Uitslagen groep A ronde 11
Wit Zwart Uitslag
Willem Alpherts Roland Wastiaux 0-1
Dick van der Eijk Rudolf van Velden 0-1
Raf Tjong-Akiet Henk Plantfeber 1/2
Ad Mank Henk Enserink 1-0
Raymond Dernier Harrie Boom 0-1
Pieter Kok Rob van Slooten 0-1
Frans Kerkhoff Robert Schalekamp 1/2
Frank Steensma Ton van der Eyden 1-0
Ric Wieringa David Kips 1-0
Cor Bergveld Mart Ran 1/2
Gerard Diependaal Raymond Altman 1-0
Uitslagen groep B ronde 11
Wit Zwart Uitslag
Friso van der Geest Geert Renkema 1-0
Jaap de Kreek Michaël Klaversteijn 1-0
Jan Fikkens Alfred Vellekoop 0-1
Jos Kraay Tom Kooij 0-1
Mick Vaassen Eugen Merkul 0-1
Hans Looman Jan Koolstra 1/2
Roald Vos Ruut Keijzer 1/2
Tonny Wagenaar Rob Ansink 1-0
Martha van den Berg Jos Hillebrand 0-1
Ans Kalkman Ton de Steenwinkel 0-1
Dicky Hamming Carin Giesen 0-1
Pieter Schonagen Solaiman Arouss 1-0


Stand groep A na ronde 11 (6 april 2017)
Naam pt. score ipv TPR ovg GDRB extern afwezig
1 Roland Wastiaux 8 7 ( 9) 6,5 1907 0 (—-) 1 (2) 0 (0)
2 Willem Alpherts 7 5 ( 7) 3,2 1884 0 (—-) 1 (2) 1 (2)
3 Rudolf van Velden 7 ( 8) 5,5 1829 0 (—-) 1 (2) ½ (1)
4 Raf Tjong-Akiet 7 (10) 4,1 1784 0 (—-) 0 (0) ½ (1)
5 Constantijn Dekker 4 ( 6) 2,2 1769 ½ (–R-) ½ (1) (3)
6 Ad Mank ( 7) 3,8 1702 ½ (–R-) 0 (0) (3)
7 Frank Steensma 4 ( 7) 4,0 1570 1 (-D–) (3) 0 (0)
8 Ron van Leeuwen 6 ( 4) 2,2 1687 0 (—-) (3) 2 (4)
9 Dick van der Eijk 6 3 ( 5) 4,0 1785 0 (—-) 1 (2) 2 (4)
10 Harrie Boom 6 ( 8) 3,9 1664 0 (—-) (3) 0 (0)
11 Henk Enserink 6 5 ( 9) 4,6 1701 0 (—-) 1 (2) 0 (0)
12 Frans Kerkhoff ( 7) 3,8 1629 ½ (–R-) (3) 0 (0)
13 Ric Wieringa ( 7) 2,8 1640 0 (—-) ½ (1) (3)
14 Jacques Koolstra ( 9) 3,5 1574 0 (—-) 0 (0) 1 (2)
15 Robert Schalekamp 4 ( 9) 3,3 1523 1 (-D–) ½ (1) 0 (0)
16 Pieter Kok 5 ( 8) 4,9 1532 0 (—-) (3) 0 (0)
17 Bram van der Vegt 5 ( 8) 3,1 1580 0 (—-) 1 (2) ½ (1)
18 Raymond Dernier ( 8) 5,6 1503 0 (-D–) 0 (0) 1 (2)
19 Ton van der Eyden 3 ( 8) 3,2 1526 0 (—-) ½ (1) 1 (2)
20 Mart Ran ( 7) 4,6 1462 0 (—-) (3) ½ (1)
21 Gerard Diependaal 3 ( 9) 4,5 1417 1 (-D–) 0 (0) ½ (1)
22 David Kips ( 5) 2,5 1437 1 (-D–) 0 (0) 2 (5)
23 Henk Plantfeber 4 2 ( 3) 1,9 1676 0 (—-) 0 (0) 2 (8)
24 Rob van Slooten 4 2 ( 3) 1,7 1669 0 (—-) 0 (0) 2 (8)
25 Cor Bergveld 3 (10) 3,5 1406 0 (—-) ½ (1) 0 (0)
26 Raymond Altman ( 6) 2,1 1380 0 (-D–) 1 (2) 1 (2)


Stand groep B na ronde 11 (6 april 2017)
Naam pt. score ipv TPR ovg GDRB extern afwezig
1 Friso van der Geest 9 ( 9) 2,9 1617 0 (–R-) 0 (0) ½ (1)
2 Jaap de Kreek 6 ( 8) 5,0 1575 ½ (–R-) 1 (2) 0 (0)
3 Alfred Vellekoop ( 9) 6,9 1528 0 (—-) ½ (1) ½ (1)
4 Tim van Daalen 7 ( 5) 3,0 1412 1 (-D–) ½ (1) 2 (4)
5 Geert Renkema 7 5 ( 8) 5,7 1325 (-D–) 0 (0) ½ (1)
6 Eugen Merkul 6 (10) 6,7 1328 0 (—-) 0 (0) ½ (1)
7 Jan Fikkens 4 ( 7) 3,3 1385 (-DR-) 1 (2) 0 (0)
8 Tom Kooij 6 5 ( 9) 5,4 1321 0 (—-) 1 (2) 0 (0)
9 Michaël Klaversteijn 6 6 (11) 5,5 1356 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
10 Pieter Schonagen ( 6) 2,8 1251 0 (—-) 0 (0) 2 (5)
11 Jos Hillebrand 3 ( 6) 4,8 1206 0 (—-) 1 (2) (3)
12 Mick Vaassen ( 9) 5,6 1312 0 (—-) 1 (2) 0 (0)
13 Jan Koolstra ( 7) 4,5 1303 0 (—-) 0 (0) 2 (4)
14 Ruut Keijzer ( 9) 5,4 1258 0 (—-) 1 (2) 0 (0)
15 Tonny Wagenaar 4 ( 8) 4,7 1278 0 (—-) 0 (0) (3)
16 Hans Looman (11) 5,8 1260 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
17 Roald Vos 5 (10) 5,1 1236 0 (—-) 0 (0) ½ (1)
18 Jos Kraay 4 ( 8) 2,3 1412 0 (—-) 0 (0) (3)
19 Solaiman Arouss 5 4 ( 9) 2,9 1117 0 (—-) 0 (0) 1 (2)
20 Carin Giesen 2 ( 6) 3,0 1051 ½ (-D–) 0 (0) 2 (4)
21 Ans Kalkman 2 ( 7) 1,1 977 1 (–R-) 0 (0) (3)
22 Martha van den Berg 4 4 (11) 2,6 1072 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
23 Peter de Haan 4 2 ( 6) 2,4 1192 0 (—-) 0 (0) 2 (5)
24 Rob Ansink 4 2 ( 6) 2,3 1057 0 (-D–) 0 (0) 2 (4)
25 Ton de Steenwinkel 4 ( 8) 4,7 985 0 (—-) 0 (0) (3)
26 John Bootsman 3 1 ( 6) 2,3 838 0 (—-) 0 (0) 2 (5)
27 Dicky Hamming 1 ½ (10) 1,6 663 0 (—-) 0 (0) ½ (1)
Ratingstand groep A na ronde 11
Naam intra verw p-v
1 Raf Tjong-Akiet 4,1 2,4
2 Constantijn Dekker 4 2,2 1,8
3 Jacques Koolstra 3,5 1,0
4 Robert Schalekamp 4 3,3 0,7
5 Ric Wieringa 2,8 0,7
Ratingstand groep B na ronde 11
Naam intra verw p-v
1 Friso van der Geest 2,9 5,6
2 Jos Kraay 4 2,3 1,7
3 Martha van den Berg 4 2,6 1,4
4 Solaiman Arouss 4 2,9 1,1
5 Ans Kalkman 2 1,1 0,9