Voorjaarscompetitie 2017 ronde dertien

Volgende week 27 april koningsdag: Geen schaken

Uitslagen groep A ronde 13
Wit Zwart Uitslag
Roland Wastiaux Frank Steensma 1-0
Rudolf van Velden Ad Mank 1/2
Harrie Boom Willem Alpherts 1-0
Frans Kerkhoff Raf Tjong-Akiet 0-1
Henk Enserink Raymond Dernier 0-1
Gerard Diependaal Jacques Koolstra 1-0
Pieter Kok Mart Ran 0-1
Constantijn Dekker extern
Marcel Kusse extern
Ric Wieringa extern
Bram van der Vegt extern
Robert Schalekamp extern
Ton van der Eyden extern
Uitslagen groep B ronde 13
Wit Zwart Uitslag
Friso van der Geest Michaël Klaversteijn 1-0
Jaap de Kreek Tonny Wagenaar 1-0
Tom Kooij Geert Renkema 1-0
Jos Kraay Hans Looman 0-1
Ruut Keijzer Mick Vaassen 0-1
Jan Koolstra Martha van den Berg 1-0
Jan Fikkens Roald Vos 1-0
Ans Kalkman Dicky Hamming 1-0
Tim van Daalen extern
Alfred Vellekoop extern
Ton de Steenwinkel(R) 1-0
Carin Giesen(R) 1-0


Stand groep A na ronde 13 (20 april 2017)
Naam pt. score ipv TPR ovg GDRB extern afwezig
1 Roland Wastiaux 8 (10) 7,4 1918 0 (—-) (3) 0 (0)
2 Raf Tjong-Akiet 8 (12) 4,9 1797 0 (—-) 0 (0) ½ (1)
3 Rudolf van Velden 8 6 ( 9) 6,2 1807 0 (—-) (3) ½ (1)
4 Ad Mank 8 6 ( 9) 4,7 1741 ½ (–R-) 0 (0) (3)
5 Willem Alpherts ( 9) 4,4 1775 0 (—-) 1 (2) 1 (2)
6 Harrie Boom 6 (10) 4,8 1694 0 (—-) (3) 0 (0)
7 Constantijn Dekker 7 4 ( 7) 2,5 1695 ½ (–R-) 1 (2) (3)
8 Frank Steensma 7 ( 9) 4,6 1567 1 (-D–) (3) 0 (0)
9 Dick van der Eijk 3 ( 5) 4,0 1785 0 (—-) (3) 2 (5)
10 Raymond Dernier (10) 6,6 1609 0 (-D–) 0 (0) 1 (2)
11 Henk Enserink 5 (10) 5,1 1665 0 (—-) (3) 0 (0)
12 Frans Kerkhoff ( 9) 5,1 1609 ½ (–R-) (3) 0 (0)
13 Ric Wieringa 4 ( 8) 3,5 1618 0 (—-) 1 (2) (3)
14 Bram van der Vegt ( 9) 3,5 1616 0 (—-) (3) ½ (1)
15 Robert Schalekamp (10) 3,6 1528 1 (-D–) 1 (2) 0 (0)
16 Ron van Leeuwen 6 ( 4) 2,2 1687 0 (—-) (3) 2 (6)
17 David Kips ( 6) 2,9 1539 1 (-D–) 0 (0) 2 (6)
18 Jacques Koolstra (11) 4,2 1514 0 (—-) 0 (0) 1 (2)
19 Mart Ran ( 9) 5,6 1511 0 (—-) (3) ½ (1)
20 Ton van der Eyden ( 9) 3,8 1517 0 (—-) 1 (2) 1 (2)
21 Gerard Diependaal 4 (11) 5,6 1435 1 (-D–) 0 (0) ½ (1)
22 Pieter Kok 5 (10) 6,0 1477 0 (—-) (3) 0 (0)
23 Cor Bergveld (11) 3,9 1418 0 (—-) ½ (1) ½ (1)
24 Raymond Altman 2 ( 7) 2,8 1377 0 (-D–) 1 (2) (3)
25 Henk Plantfeber 4 2 ( 3) 1,9 1676 0 (—-) 0 (0) 2 (X)
26 Rob van Slooten 4 2 ( 3) 1,7 1669 0 (—-) 0 (0) 2 (X)


Stand groep B na ronde 13 (20 april 2017)
Naam pt. score ipv TPR ovg GDRB extern afwezig
1 Friso van der Geest 11 10½ (11) 3,8 1617 0 (–R-) 0 (0) ½ (1)
2 Jaap de Kreek 9 (10) 6,3 1574 ½ (–R-) 1 (2) 0 (0)
3 Tim van Daalen 8 4 ( 6) 3,4 1419 1 (-D–) 1 (2) 2 (4)
4 Alfred Vellekoop 8 (10) 7,6 1469 0 (—-) 1 (2) ½ (1)
5 Tom Kooij 8 7 (11) 6,0 1419 0 (—-) 1 (2) 0 (0)
6 Eugen Merkul 6 (10) 6,7 1328 0 (—-) 0 (0) (3)
7 Mick Vaassen (11) 6,9 1376 0 (—-) 1 (2) 0 (0)
8 Hans Looman (13) 6,7 1329 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
9 Jan Fikkens 5 ( 9) 4,4 1365 (-DR-) 1 (2) 0 (0)
10 Geert Renkema (10) 6,7 1307 (-D–) 0 (0) ½ (1)
11 Michaël Klaversteijn 7 7 (13) 6,7 1343 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
12 Jan Koolstra ( 8) 5,4 1311 0 (—-) 0 (0) 2 (5)
13 Tonny Wagenaar 5 (10) 5,9 1265 0 (—-) 0 (0) (3)
14 Jos Kraay 5 (10) 3,6 1343 0 (—-) 0 (0) (3)
15 Ruut Keijzer 6 (10) 5,8 1238 0 (—-) 1 (2) ½ (1)
16 Solaiman Arouss 6 4 ( 9) 2,9 1117 0 (—-) 0 (0) 2 (4)
17 Jos Hillebrand 6 3 ( 7) 5,5 1167 0 (—-) 1 (2) 2 (4)
18 Ton de Steenwinkel 6 ( 9) 5,3 1051 1 (–R-) 0 (0) (3)
19 Ans Kalkman 6 3 ( 8) 1,6 1011 1 (–R-) 0 (0) 2 (4)
20 Pieter Schonagen ( 7) 3,3 1194 0 (—-) 0 (0) 2 (6)
21 Roald Vos 5 (12) 5,8 1198 0 (—-) 0 (0) ½ (1)
22 Carin Giesen 2 ( 7) 3,5 1018 (-DR-) 0 (0) 2 (4)
23 Peter de Haan 4 2 ( 6) 2,4 1192 0 (—-) 0 (0) 2 (7)
24 Rob Ansink 4 2 ( 6) 2,3 1057 0 (-D–) 0 (0) 2 (6)
25 Martha van den Berg 4 4 (13) 2,8 1054 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
26 John Bootsman 3 1 ( 6) 2,3 838 0 (—-) 0 (0) 2 (7)
27 Dicky Hamming 1 ½ (12) 2,2 621 0 (—-) 0 (0) ½ (1)
Ratingstand groep A na ronde 13
Naam intra verw p-v
1 Raf Tjong-Akiet 8 4,9 3,1
2 Constantijn Dekker 4 2,5 1,5
3 Ad Mank 6 4,7 1,3
4 Harrie Boom 6 4,8 1,2
5 Bram van der Vegt 3,5 1,0
Ratingstand groep B na ronde 13
Naam intra verw p-v
1 Friso van der Geest 10½ 3,8 6,7
2 Jos Kraay 5 3,6 1,4
3 Ans Kalkman 3 1,6 1,4
4 Martha van den Berg 4 2,8 1,2
5 Solaiman Arouss 4 2,9 1,1