Voorjaarscompetitie 2016 Ronde tien

Een overvloed aan remises in de A-groep. Alfred Vellekoop en Frank Steensma nemen wat afstand in de B-groep

Uitslagen groep A ronde 10

Uitslagen groep B ronde 10

Wit Zwart Uitslag
Raymond Dernier Marcel Kusse 1/2
Pieter Kok Ad Mank 1/2
Mart Ran David Kips 0-1
Tonny Wagenaar Gerard Diependaal 1/2
Cor Bergveld Ron van Leeuwen 1/2
Bram van der Vegt Ton van der Eyden 1-0
Frans Kerkhoff(3) 1/2
Robert Schalekamp(3) 1/2
Harrie Boom(3) 1/2
Dick van der Eijk extern
Roland Wastiaux extern
Henk Enserink extern
Vincent van den Eijnde extern
Rudolf van Velden extern
Léon de Zwart extern
Pieter Pelleboer extern
Willem Alpherts extern
Wit Zwart Uitslag
Jacques Koolstra Alfred Vellekoop 0-1
Frank Steensma Jos Hillebrand 1-0
Geert Renkema Mick Vaassen 0-1
Hans Redel Jos Kraay 0-1
Roald Vos Hans Looman 1/2
Jan Fikkens Martha van den Berg 1-0
Dicky Hamming Pieter Schonagen 0-1
Rob Ansink Ruut Keijzer 0-1
Jaap de Kreek(R) 1/2


Stand groep A na ronde 10 (7 april 2016)

Naam pt. score ipv TPR ovg GDRB extern afwezig
1 Roland Wastiaux ( 6) 4,3 1815 0 (—-) 1 (2) 1 (2)
2 Raymond Dernier 5 ( 7) 3,3 1803 0 (—-) ½ (1) 1 (2)
3 Pieter Kok 6 4 ( 6) 2,4 1755 0 (—-) 2 (4) 0 (0)
4 David Kips 6 ( 7) 3,7 1684 0 (—-) 0 (0) (3)
5 Henk Enserink 6 5 ( 8) 5,3 1727 0 (—-) 1 (2) 0 (0)
6 Ad Mank ( 6) 2,8 1696 0 (—-) ½ (1) (3)
7 Willem Alpherts 5 3 ( 6) 3,4 1641 0 (—-) ½ (1) (3)
8 Henk Plantfeber 5 4 ( 8) 4,7 1594 0 (—-) ½ (1) ½ (1)
9 Mart Ran 5 3 ( 6) 3,3 1623 0 (—-) (3) ½ (1)
10 Ron van Leeuwen 5 ( 9) 4,7 1631 0 (—-) 0 (0) ½ (1)
11 Gerard Diependaal 5 ( 7) 2,9 1596 0 (—-) 1 (2) ½ (1)
12 Frans Kerkhoff 3 ( 7) 3,6 1546 ½ (-D–) 1 (2) 0 (0)
13 Robert Schalekamp 3 ( 7) 2,9 1551 ½ (-D–) 1 (2) 0 (0)
14 Ton van der Eyden ( 7) 3,5 1481 1 (–R-) ½ (1) ½ (1)
15 Rob van Slooten 4 2 ( 5) 3,4 1482 0 (—-) 0 (0) 2 (5)
16 Bram van der Vegt 4 3 ( 8) 3,5 1445 0 (—-) 1 (2) 0 (0)
17 Cor Bergveld 4 3 ( 8) 2,9 1470 0 (—-) 1 (2) 0 (0)
18 Harrie Boom 4 ( 7) 4,2 1434 ½ (-D–) ½ (1) ½ (1)
19 Tonny Wagenaar (10) 3,0 1375 0 (—-) 0 (0) 0 (0)


Stand groep B na ronde 10 (7 april 2016)

Naam pt. score ipv TPR ovg GDRB extern afwezig
1 Alfred Vellekoop ( 8) 5,2 1654 0 (—-) 1 (2) 0 (0)
2 Frank Steensma 7 ( 9) 6,4 1586 0 (—-) ½ (1) 0 (0)
3 Mick Vaassen 5 ( 7) 4,2 1483 0 (—-) (3) 0 (0)
4 Jos Kraay 5 ( 7) 2,0 1572 0 (—-) 0 (0) (3)
5 Raymond Altman 6 3 ( 4) 2,1 1629 0 (—-) (3) (3)
6 Jacques Koolstra 6 ( 5) 3,3 1474 0 (—-) ½ (1) 2 (4)
7 Jaap de Kreek ( 4) 2,1 1570 ½ (–R-) 1 (2) (3)
8 Jan Fikkens ( 6) 3,7 1322 0 (—-) (3) ½ (1)
9 Ruut Keijzer 4 ( 7) 4,7 1289 0 (—-) (3) 0 (0)
10 Michaël Klaversteijn ( 8) 4,7 1311 0 (—-) 0 (0) 1 (2)
11 Roald Vos ( 8) 2,9 1383 0 (—-) 0 (0) 1 (2)
12 Hans Redel 5 ( 9) 5,1 1459 0 (—-) 0 (0) ½ (1)
13 Geert Renkema (10) 5,8 1415 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
14 Tom Kooij 5 3 ( 6) 5,2 1160 0 (—-) (3) ½ (1)
15 Jos Hillebrand 5 2 ( 4) 2,0 1452 ½ (–R-) ½ (1) 2 (4)
16 Hans Looman 5 5 (10) 6,4 1269 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
17 Jan Koolstra 5 ( 7) 4,4 1272 0 (—-) ½ (1) 1 (2)
18 Peter de Haan 5 3 ( 6) 2,4 1310 0 (—-) 0 (0) 2 (4)
19 Pieter Schonagen 5 3 ( 6) 3,5 1135 0 (—-) 0 (0) 2 (4)
20 Carin Giesen 5 ( 5) 2,6 1171 ½ (–R-) 0 (0) 2 (4)
21 Jan Walhout 4 2 ( 4) 1,5 1242 0 (—-) 0 (0) 2 (6)
22 Ans Kalkman 4 2 ( 5) 1,0 1275 0 (—-) 0 (0) 2 (5)
23 Ton de Steenwinkel 4 3 ( 8) 4,0 1047 0 (—-) 0 (0) 1 (2)
24 Rob Ansink 3 ( 9) 3,1 1123 0 (—-) 0 (0) ½ (1)
25 Martha van den Berg 3 ( 9) 2,0 1050 0 (—-) 0 (0) ½ (1)
26 Bert Rietveld 1 ( 7) 1,8 917 0 (—-) 0 (0) (3)
27 Jan Baars 2 0 ( 3) 1,1 600 0 (—-) 0 (0) 2 (7)
28 Dicky Hamming 1 ( 9) 1,4 770 0 (—-) 0 (0) ½ (1)

Ratingstand groep A na ronde 10

Naam intra verw p-v
1 Raymond Dernier 5 3,3 1,7
2 Pieter Kok 4 2,4 1,6
3 David Kips 3,7 0,8
4 Ad Mank 2,8 0,7
5 Gerard Diependaal 2,9 0,6

Ratingstand groep B na ronde 10

Naam intra verw p-v
1 Jos Kraay 5 2,0 3,0
2 Roald Vos 2,9 1,6
3 Ans Kalkman 2 1,0 1,0
4 Peter de Haan 3 2,4 0,6
5 Jan Walhout 2 1,5 0,5