Najaarscompetitie 2015 ronde 10

In de A-groep zitten Roland Wastiaux en Henk Enserink Gary Harper op de hielen. De rest is op achterstand gezet. Degradatie is nog voor velen mogelijk. In de B-groep is Henk Plantfeber tegen een nederlaag aangelopen en deelt nu de kop met de gevreesde Robert Schalekamp.

Uitslagen groep A ronde 10

Uitslagen groep B ronde 10

Wit Zwart Uitslag
Henk Enserink Pieter Kok 1-0
Bram van der Vegt Raymond Dernier 0-1
David Kips Gerard Diependaal 1-0
Tonny Wagenaar Klaas Been 1-0
Cor Bergveld Robert Schalekamp 0-1
Gary Harper extern
Roland Wastiaux extern
Léon de Zwart extern
Harrie Boom extern
Vincent van den Eijnde extern
Peter Urbanus extern
Ron van Leeuwen extern
Ton van der Eyden extern
Mart Ran extern
Willem Alpherts extern
Frank Steensma extern
Ad Mank(R) 1/2
Wit Zwart Uitslag
Frans Kerkhoff Henk Plantfeber 1-0
Geert Renkema Hans Looman 1-0
Jan Fikkens Raymond Altman 0-1
Jan Koolstra Alfred Vellekoop 0-1
Jos Hillebrand Pieter Schonagen 1-0
Ton de Steenwinkel Hans Redel 0-1
Roald Vos Mick Vaassen 0-1
Bert Rietveld Peter de Haan 0-1
Martha van den Berg Ans Kalkman 1-0
Jos Kraay Jan Walhout 1-0
Carin Giesen Michaël Klaversteijn 0-1
Rob Ansink(R) 0-1
Jaap Rietveld(R) 1-0


Stand groep A na ronde 10 (26 november 2015)

Naam pt. score ipv TPR ovg GDRB extern afwezig
1 Gary Harper 5 ( 5) 3,3 2148 0 (—-) 1 (2) (3)
2 Roland Wastiaux 7 5 ( 6) 3,5 1965 0 (—-) 1 (2) 1 (2)
3 Henk Enserink 7 ( 9) 5,7 1775 0 (—-) ½ (1) 0 (0)
4 Harrie Boom 4 ( 7) 4,1 1603 0 (—-) (3) 0 (0)
5 David Kips 4 ( 7) 3,1 1655 0 (—-) 0 (0) (3)
6 Raymond Dernier ( 8) 4,0 1647 0 (—-) 0 (0) 1 (2)
7 Léon de Zwart 5 2 ( 3) 1,9 1831 0 (—-) 1 (2) 2 (5)
8 Ron van Leeuwen 5 ( 5) 2,7 1651 0 (—-) (3) 1 (2)
9 Ad Mank 5 ( 7) 3,8 1593 1 (–R-) ½ (1) 0 (0)
10 Rob van Slooten ( 4) 2,5 1715 0 (—-) 0 (0) 2 (6)
11 Pieter Kok 4 ( 9) 3,4 1596 0 (—-) ½ (1) 0 (0)
12 Ton van der Eyden 3 ( 7) 3,8 1524 0 (—-) (3) 0 (0)
13 Bram van der Vegt 3 ( 7) 2,0 1569 ½ (–R-) 1 (2) 0 (0)
14 Marcel Kusse ( 6) 2,8 1538 0 (—-) (3) ½ (1)
15 Mart Ran 2 ( 5) 3,4 1477 0 (—-) (3) 1 (2)
16 Willem Alpherts ( 4) 2,0 1591 ½ (–R-) 2 (4) ½ (1)
17 Eric Junge 4 1 ( 1) 0,7 2101 0 (—-) 1 (2) 2 (7)
18 Frank Steensma 4 2 ( 6) 3,3 1446 0 (—-) (3) ½ (1)
19 Dick van der Eijk 1 ( 1) 0,9 2318 0 (—-) ½ (1) 2 (8)
20 Tonny Wagenaar 3 ( 9) 2,9 1433 0 (—-) ½ (1) 0 (0)
21 Klaas Been ( 8) 3,5 1458 0 (—-) 0 (0) 1 (2)
22 Gerard Diependaal ( 8) 3,5 1450 0 (—-) 1 (2) 0 (0)
23 Cor Bergveld ( 8) 3,1 1431 0 (—-) 1 (2) 0 (0)
24 Jaap de Kreek 1 ( 4) 1,8 1356 0 (—-) ½ (1) 2 (5)


Stand groep B na ronde 10 (26 november 2015)

Naam pt. score ipv TPR ovg GDRB extern afwezig
1 Robert Schalekamp 8 6 ( 7) 4,6 1732 1 (-D–) 1 (2) 0 (0)
2 Henk Plantfeber 8 ( 9) 7,0 1690 0 (—-) 0 (0) ½ (1)
3 Geert Renkema 7 7 (10) 6,5 1478 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
4 Raymond Altman ( 8) 3,7 1550 0 (—-) 0 (0) 1 (2)
5 Frans Kerkhoff 6 ( 6) 4,0 1607 ½ (-DR-) 1 (2) 0 (0)
6 Alfred Vellekoop 6 5 ( 8) 4,7 1528 0 (—-) 1 (2) 0 (0)
7 Tom Kooij 6 5 ( 8) 4,6 1484 0 (—-) ½ (1) ½ (1)
8 Michaël Klaversteijn 6 5 ( 8) 2,4 1468 0 (—-) 0 (0) 1 (2)
9 Hans Looman 6 6 (10) 6,2 1406 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
10 Jos Hillebrand 3 ( 5) 3,1 1461 ½ (–R-) 1 (2) 1 (2)
11 Hans Redel ( 8) 4,4 1484 0 (—-) 0 (0) 1 (2)
12 Jan Koolstra ( 8) 3,4 1458 0 (—-) 0 (0) 1 (2)
13 Mick Vaassen 5 ( 9) 4,8 1427 0 (—-) ½ (1) 0 (0)
14 Jacques Koolstra 5 3 ( 6) 4,0 1334 0 (—-) ½ (1) (3)
15 Ruut Keijzer 5 ( 7) 4,3 1350 0 (—-) 0 (0) (3)
16 Jan Fikkens 5 ( 9) 4,3 1393 0 (—-) ½ (1) 0 (0)
17 Peter de Haan 5 ( 9) 4,8 1241 0 (—-) 0 (0) ½ (1)
18 Jaap Rietveld 5 ( 8) 5,6 1165 1 (–R-) 0 (0) ½ (1)
19 Roald Vos 5 ( 8) 2,0 1326 (-DR-) 0 (0) 0 (0)
20 Ton de Steenwinkel 3 ( 7) 4,4 1235 0 (—-) 0 (0) (3)
21 Pieter Schonagen 3 ( 7) 2,9 1220 0 (—-) 0 (0) (3)
22 Carin Giesen 3 ( 7) 2,8 1218 ½ (–R-) 0 (0) 1 (2)
23 Jan Baars ( 4) 1,9 918 0 (—-) 0 (0) 2 (6)
24 Jos Kraay (10) 5,7 1145 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
25 Bert Rietveld 3 ( 9) 2,9 1047 0 (—-) 0 (0) ½ (1)
26 Rob Ansink 3 2 ( 6) 1,5 1222 0 (–R-) 0 (0) 1 (2)
27 Jan Walhout 2 ( 8) 3,2 1095 0 (–R-) 0 (0) ½ (1)
28 Dicky Hamming 2 ( 9) 0,9 915 0 (—-) 0 (0) ½ (1)
29 Martha van den Berg 2 2 (10) 3,4 911 0 (—-) 0 (0) 0 (0)
30 Ans Kalkman 2 0 ( 2) 1,0 700 0 (—-) 0 (0) 2 (8)

Ratingstand groep A na ronde 10

Naam intra verw p-v
1 Bram van der Vegt 3 2,0 1,0
2 David Kips 4 3,1 0,9
3 Pieter Kok 4 3,4 0,6
4 Raymond Dernier 4,0 0,5
5 Tonny Wagenaar 3 2,9 0,1

Ratingstand groep B na ronde 10

Naam intra verw p-v
1 Michaël Klaversteijn 5 2,4 2,6
2 Roald Vos 2,0 1,5
3 Dicky Hamming 2 0,9 1,1
4 Rob Ansink 2 1,5 0,5
5 Carin Giesen 3 2,8 0,2