SGA 1e Klasse B

StandNMpBpKNSBTPR
1.Fischer Z 271231,519171852
2.Amsterdam West 371036,518611883
3.EsPion 17931,018071817
4.Almere 37930,017821843
5.De Raadsheer 27527,517991774
6.De Amstel 27524,517301782
7.Caïssa 87423,517711736
8.VAS 57219,517211702
EsPion 11234567WNBrdKNSBTPR
1.Dick van der Eijk0½½1½002,571,019731824
2.Vincent van den Eijnde½110½½3,562,019561929
3.Léon de Zwart11r101003,063,318041808
4.Rudolf van Velden01½10114,573,618671869
5.Roland Wastiaux01101115,075,017551889
6.Gary Harper0½½1,035,317481698
7.Henk Enserink10101014,076,617061795
8.Eric Junge11,017,017012491
9.Pieter Pelleboer½0110103,577,017161720
10.Ron van Leeuwen00,018,01675849
11.Willem Alpherts1102,038,016911683
Programma Thuis Uit uitslag
12 oktober 2015 Fischer Z 2 EsPion 1 5,0 – 3,0
12 november 2015 EsPion 1 De Raadsheer 2 5,0 – 3,0
03 december 2015 VAS 5 EsPion 1 1,5 – 6,5
17 februari 2016 De Amstel 2 EsPion 1 4,0 – 4,0
17 maart 2016 EsPion 1 Caïssa 8 4,5 – 3,5
07 april 2016 Amsterdam West 3 EsPion 1 3,5 – 4,5
12 mei 2016 EsPion 1 Almere 3 3,5 – 4,5

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.