Agenda & Bardienst

Agenda & Bardienst

Dag Datum Omschrijving Opmerkingen
donderdag 26 september Najaarscompetitie 2019 ronde 1 20:00 uur
donderdag 3 oktober Najaarscompetitie 2019 ronde 2
EsPion 3 – De Raadsheer 4
20:00 uur
20:00 uur
woensdag 9 oktober De Amstel 1 – EsPion 1 20:00 uur De Amstel
donderdag 10 oktober Najaarscompetitie 2019 ronde 3 20:00 uur
dinsdag 15 oktober WSC 1 – EsPion 4 20:00 uur WSC
donderdag 17 oktober Najaarscompetitie 2019 ronde 4
Oosten-Toren 2 – EsPion 2
20:00 uur
20:00 uur Oosten-Toren
donderdag 24 oktober Najaarscompetitie 2019 ronde 5 20:00 uur
maandag 28 oktober Zilveren SGA-cup: Almere – EsPion 20:00 uur Almere
donderdag 31 oktober Najaarscompetitie 2019 ronde 6 20:00 uur
zaterdag 2 november DSC Delft 5 – EsPion 1 (KNSB 5E 1e ronde) 13:00 uur DSC
donderdag 7 november Najaarscompetitie 2019 ronde 7
Amsterdam West 4 – EsPion 1
Bronzen SGA-cup: EsPion – MSK
20:00 uur
20:00 uur Amsterdam West
20:00 uur
vrijdag 8 november ENPS 5 – EsPion 3 20:00 uur ENPS
donderdag 14 november Najaarscompetitie 2019 ronde 8 20:00 uur
zondag 17 november Kees Besselink c4 toernooi 10:15 uur Batjanzaal
donderdag 21 november Najaarscompetitie 2019 ronde 9
EsPion 2 – VAS 4
20:00 uur
20:00 uur
zaterdag 23 november EsPion 1 – Boven IJ 1 (KNSB 5E 2e ronde) 13:00 uur Bij Amsterdam West
donderdag 28 november Najaarscompetitie 2019 ronde 10
Espion 3 – Oosten-Toren 3
20:00 uur
20:00 uur
woensdag 4 december Bronzen SGA-cup: De Raadsheer – EsPion 20:00 uur De Raadsheer
donderdag 5 december Najaarscompetitie 2019 ronde 11 20:00 uur
donderdag 12 december Najaarscompetitie 2019 ronde 12
EsPion 1 – Laurierboom Gambiet 1
20:00 uur
20:00 uur
zaterdag 14 december Caïssa 5 – EsPion 1 (KNSB 5E 3e ronde) 13:00 uur Caïssa (Meevaart)
dinsdag 17 december Pegasus Amstelveen 1 – EsPion 2 20:00 uur Pegasus Amstelveen
donderdag 19 december Zaal niet beschikbaar Geen schaken
EsPion 4-Raadsheer 5 verplaatst naar 16 januari
donderdag 26 december Tweede Kerstdag Geen schaken
donderdag 2 januari Wijnwedstrijd 20:00 uur
donderdag 9 januari Najaarscompetitie 2019 ronde 13 20:00 uur
donderdag 16 januari Najaarscompetitie 2019 ronde 14
EsPion 4 – De Raadsheer 5
20:00 uur
20:00 uur
donderdag 23 januari Najaarscompetitie 2019 ronde 15 20:00 uur
donderdag 30 januari Najaarscompetitie 2019 (laatste) ronde 16
EsPion 3 – De Amstel 3
20:00 uur
20:00 uur
zaterdag 1 februari EsPion 1 – LSG 6 (KNSB 5E 4e ronde) 13:00 uur Bij Amsterdam West
donderdag 6 februari Voorjaarscompetitie 2020 ronde 1 20:00 uur
donderdag 13 februari Voorjaarscompetitie 2020 ronde 2 20:00 uur
maandag 17 februari De Wachter 1 – EsPion 1 20:00 uur De Wachter
donderdag 20 februari Voorjaarscompetitie 2020 ronde 3 20:00 uur
donderdag 27 februari Voorjaarscompetitie 2020 ronde 4 20:00 uur
donderdag 5 maart Voorjaarscompetitie 2020 ronde 5 20:00 uur
zaterdag 7 maart Schaakmat Westland 2 – EsPion 1 (KNSB 5E 5e ronde) 13:00 uur Partycentrum De Ark, Rijnstraat 2, 2678 BP De Lier
donderdag 12 maart Voorjaarscompetitie 2020 ronde 6
EsPion 1 – Amsterdam West 2
20:00 uur
20:00 uur
donderdag 19 maart Voorjaarscompetitie 2020 ronde 7 20:00 uur
donderdag 26 maart Voorjaarscompetitie 2020 ronde 8 20:00 uur
zaterdag 28 maart Voorschoten 3 – EsPion 1 (KNSB 5E 6e ronde) 12:30 uur Voorschoten
donderdag 2 april Voorjaarscompetitie 2020 ronde 9 20:00 uur
vrijdag 3 april ENPS 3 – EsPion 1 20:00 uur ENPS
donderdag 9 april Voorjaarscompetitie 2020 ronde 10 20:00 uur
donderdag 16 april Voorjaarscompetitie 2020 ronde 11 20:00 uur
zaterdag 7 maart EsPion 1 – DD 3 (KNSB 5E 7e ronde) 13:00 uur Bij Amsterdam West
donderdag 23 april Voorjaarscompetitie 2020 ronde 12 20:00 uur
donderdag 30 april Voorjaarscompetitie 2020 ronde 13 20:00 uur
donderdag 7 mei Voorjaarscompetitie 2020 ronde 14 20:00 uur
donderdag 14 mei Voorjaarscompetitie 2020 ronde 15 20:00 uur
donderdag 21 mei Voorjaarscompetitie 2020 ronde 16 20:00 uur
donderdag 28 mei Voorjaarscompetitie 2020 (laatste) ronde 17 20:00 uur